30.Vergi Haftası Etkinlikleri

30.Vergi Haftası etkinlikleri Defterdarlığımız Personeli ve Meslek Odaları temsilcileri ile birlikte Atatürk Anıtına çelenk konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Defterdarımız Sayın Ahmet Seçim GÜLDOĞAN ve Daire Amirlerimiz, Valimiz Sayın Hamdi Bilge AKTAŞ’ı ve Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin BOZ ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Sayın Hasan AYRANCI’yı makamlarında ziyaretleriyle devam etti.

Vergi Haftamız içerisinde ilimizde bulunan Meslek Odaları ve Kamu Kurumlarına Defterdarımız ve Daire Amirlerimizce ziyaretlerde bulunuldu.

Vergi Dairemiz Personellerince ilimizde bulunan Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 30 Ağustos İlköğretim Okulu ve TOKİ İlköğretim Okulu ziyaret edilerek Vergi ve Verginin önemi konularında bilgilendirmeler yapılmış ve öğrencilerimize çeşitli hediyeler verilmiştir.

Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Kurumumuzda hizmet yılı 35 yılı aşmış personellerimize vermiş oldukları hizmetten dolayı Bakanlığımızca gönderilen teşekkür belgeleri verilmiştir.

30. Vergi Haftamız içerisinde yapılan tüm etkinlik ve ziyaretlerle ilgili , Defterdarımız Sayın Ahmet Seçim GÜLDOĞAN “Toplumda vergi bilincini yükseltmeye çalışmak amacıyla Vergi haftası etkinlikleri programında yer alan ziyaretleri gerçekleştirerek mükelleflerimizin ve diğer kurum ve meslek kuruluşlarımızın beklentileri alınarak vergi bilincimizin daha sağlam yerleştirilmesi ve yaygınlaştırılması sağlanmaktadır, Vergi Haftamızın başta Ülkemize ve Çankırı ilimize hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz ” diyerek ziyaret tebriklerini sonlandırmıştır.