31. Vergi Haftası Etkinlikleri

31.Vergi Haftası etkinlikleri Defterdarlığımız Personeli ve Meslek Odaları temsilcileri ile birlikte Atatürk Anıtına çelenk konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Defterdarımız Sayın Ahmet Seçim GÜLDOĞAN ve Daire Amirlerimiz, Valimiz Sayın Hamdi Bilge AKTAŞ’ı ve Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı ESEN’ i makamlarında ziyaretleriyle devam etti.

Vergi Haftamız içerisinde ilimizde bulunan Meslek Odaları ve Kamu Kurumlarına Defterdarımız ve Daire Amirlerimizce ziyaretlerde bulunuldu.

Vergi Dairemiz Personellerince ilimizde bulunan bazı okullar ziyaret edilerek Vergi ve Verginin önemi konularında bilgilendirmeler yapılmış ve öğrencilerimize çeşitli hediyeler verilmiştir.

Ayrıca Defterdarımız Ahmet Seçin GÜLDOĞAN ve Daire Amirlerimiz ile 31. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Kurumumuzda görevli Şehit Eşi Nuray AKMAN ve Şehit Kardeşi Salih IŞIK’ ın aileleri ziyaret edilerek Türk Bayrağı takdim edilmiştir.

31. Vergi Haftamız içerisinde yapılan tüm etkinlik ve ziyaretlerle ilgili , Defterdarımız Sayın Ahmet Seçim GÜLDOĞAN “Toplumda vergi bilincini yükseltmeye çalışmak amacıyla Vergi haftası etkinlikleri programında yer alan ziyaretleri gerçekleştirerek mükelleflerimizin ve diğer kurum ve meslek kuruluşlarımızın beklentileri alınarak vergi bilincimizin daha sağlam yerleştirilmesi ve yaygınlaştırılması sağlanmaktadır, Vergi Haftamızın başta Ülkemize ve Çankırı ilimize hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz ” diyerek ziyaret tebriklerini sonlandırmıştır.